Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÖSYM Uyumlu YKS Puan Hesaplama Sitesi
#1
Fakat aslında YKS ile eski sistem arasında aşırı bir farklılık yoktur. Daha önceki senelerde Mart ayında YGS ve haziran ayında LYS yapılıyordu. Bu sene ise iki sınavın tek bir güne çekildiğini düşünmeniz işleri kolaylaştıracaktır. İki oturum şeklinde yapılacak olan sınavın ilk oturumunun ismi TYT (Temel Yeterlilik Testi), ikinci oturumunun ismi ise AYT (Alan Yeterlilik Testi) olarak tanımlandı. YGS – TYT ve LYS – AYT benzeşmesini yapmamız doğru olacaktır. İlk oturumda daha temel konuların işlendiği ve yine tüm müfredattan sorumlu olacağınız bir sınav sizi bekliyor. İkinci oturumda ise alanınız ile ilgili sorular karşınıza gelecektir. AYT’nin geçerli sayılabilmesi için ilk oturumunda belirli bir puanı yakalamanız gerekmektedir.

Peki nasıl yapılacak? Bu konuda ÖSYM tarafından yayınlanan yönelgeleri takip etmek yeterli olacaktır. Hepsi için belirli bir katsayının yazıldığını görüyoruz. Bu katsayılar üzerinden ise sistemimiz oluşturularak size en doğru puan sonucunu verecektir. Ayrıca diploma notunuza göre Ham ve Yerleştirme puanı olarak iki farklı şekilde sonuç çıkmaktadır. Böylece deneme sınavı puanı hesaplama için veya direkt sınavınızın ardından ne kadar bir puan beklediğinizi görüntülemek için sistemimizi kullanabilirsiniz. 23-24 Haziran’da yapılacak sınava hazırlanırken yksdestek.com sizin yanınızda!

Bu kısımda da TYT Puan hesaplama konusunu göreceğiz. Yükseköğretim Kurumları Sınavı olarak belirlenen yeni sınav sisteminin ilk oturumunun ismi Temel Yeterlilik Testi’dir. Bu aşamanın öncelikli amacı, temel olarak öğrencileri sınamak ve bir puan ortaya çıkarmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda yapılan ve Mart ayında gerçekleşen YGS ile benzeştirebiliriz. Çünkü iki sınavda da öğrenciler tüm derslerden sorumluydu ve sorular temel düzeyde gelmekteydi.

En çok sorulan soruların başında da AYT Puan Hesaplama Nasıl yapılır? sorusu geliyor. LYS ile benzer olarak gördüğümüz ikinci oturum sınavının ismi AYT yani Alan Yeterlilik Testi’dir. Bu aşamadaki temel amaç ise öğrencilerin alanlarına göre belirleyici soruları çözmesidir. Toplamda 4 tane alan mevcuttur ve öğrenciler kendi alanlarının sorularından sorumlu olup, alan dışı sorular ekstra puan getirmemektedir.

Sınav sistemi değiştiği için YGS ve LYS puan hesaplamalarını ve denemelerini artık göz ardı etmenizde fayda var. Gerek sınav zamanları, gerek sınav süreleri ve gerekse sınavdaki soru sayıları bakımından birçok farklılık söz konusu. Şu an hali hazırda bulunan YGS – LYS puanınızı hesaplayan site veya uygulamaların dışında güncel YKS puan hesaplama servislerini kullanmanız sizin faydanıza olacaktır.

https://yksdestek.com
Ara
Cevapla
#2
Подборка лучших новых онлайн займов у нас на сайте ВСЕ-ЗАЙМЫ-ТУТ.РФ

Если случилось так, что Вам на настоящий период жизни понадобилось взять срочные займы на карту без отказа то наш сайт будет Вам кстати. Вы растратили весь бюджет, а до зарплаты ещё несколько дней? Неожиданные расходы могут быть связаны с чем угодно, может быть это свадьба родственников, внеплановый отпуск или поездка. Или у Вас случился печальный эпизод, например, болезнь, которая требует дорогостоящего лечения. В совершенно любой ситуации мы будем рады Вам помочь уладить Ваши временные денежные неприятности.

Мы даем информацию о всех микрозаймовых организациях, их услугах и методах получить положительный ответ 100 %. Это совершенно бесплатно, заходите на наш сайт и читайте много необходимой информации. Нам доверяет большое количество гражданин России, которые уже сумели воспользоваться услугами микрозаймовых компаний через наш сайт.

Быстрые займы часто очень выручают нас в трудных ситуациях, а всё потому что это самый простой способ займа денег. Вам не требуется ходить в офисы банков, оформлять справки, приглашать спонсоров, брать у друзей в долг. Всё что Вам необходимо-это возраст 18 лет, Российский паспорт, интернет и мобильный телефон. А также пригодится банковская карта, если Вам будет удобно получить денежные средства данным методом.

Перед оформлением заявки советуем ознакомиться с предложенными условиями микрокредитных организаций. Все компании осуществляют работу на разных процентных тарифах, промежутке погашения и методах перечисления финансовых средств. Выбирайте то, что удобно именно Вам. На сегодняшний момент рынок микрозаймов переполнен от конкуренции, поэтому бывает сложно выбрать безопасную микрозаймовую компанию.

Мы подобрали для Вас список самых выгодных предложений от лучших МКК. Можете отправлять заявку без опасений, что Вас обсчитают. При оформлении анкеты на zaimer личный кабинет займ вход в личный кабинет непременно вписывайте свои личные данные верно, в противном случае Вы не получите одобрение, ведь данные будут проходить автоматическую проверку. Если у Вас плохая кредитная история или имеется неоплаченный кредит, не стоит отчаиваться, ведь многие МКК могут дать Вам удовлетворительный ответ при данных условиях. Просто оформляйте заявки сразу в 3-5 компаний, чтобы умножить шансы.

Онлайн микрокредиты имеют много положительных качеств. После того, как Вам пришел положительный ответ, деньги моментально поступают на Вашу банковскую карту. Погасить займ можно также, в онлайн режиме. Если соблюдать все условия, то переплата будет очень маленькая, а многие МКК представвляют специальные предложения для своих клиентов и могут дать Вам первый займ без процентов. Также, если Вы оплачиваете быстрый займ без отсрочек, то у Вас будет хорошая кредитная история, а плохая-может улучшиться.

Что бы не произошло в Вашей жизни, мы желаем в ближайшем времени наладить Ваши денежные проблемы и рады пригласить Вас на лучший сайт все-займы-тут.рф с надёжными микрокредитными организациями.
Если Вам на настоящий период жизни потребовалось взять беспроцентные онлайн займы на карту то наш сайт ВСЕ-ЗАЙМЫ-ТУТ.РФ будет Вам полезен.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En iyi Modellerin Sitesi Sizlerle Tanitim 0 3 6 saat önce
Son Yorum: Tanitim
  SEO UYUMLU - FORUM TANITIMI YAPILIR. Laplace 0 18 06-08-2019, Saat: 19:21
Son Yorum: Laplace
  Kredi, kredi hesaplama, kredi başvurusu Tanitim 0 23 05-08-2019, Saat: 18:01
Son Yorum: Tanitim
  Kredi, kredi hesaplama, kredi başvurusu Tanitim 0 20 05-08-2019, Saat: 17:15
Son Yorum: Tanitim
  Oyun Sitesi merve 0 29 02-08-2019, Saat: 14:35
Son Yorum: merve

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi