Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ucuz hosting
#1
Linux Vps Hizmetleri
Avrupa lokasyonlu Linux Vps Hizmetleri hakkında güncel gelişmeleri anlayabilmek için, VPS hizmetlerinin tanımını bilmek gerekir. VPS' in açılımı ''Virtual private server'' olup bir sunucunun yazılımlar sayesinde birden fazla sunucu gibi davranmasının sağlanmasıdır. Bunu da sanallaştırma yazılımları ile sağlarız. Tek olan sunucuya yazılımlar ile thread(iplik) oluşturacak altyapı sağlanarak çok process (işlem) yaptırabiliriz. Böylelikle işlemler için sunucuyu bölerek birden fazla işlemin aynı anda yapılmasını sağlarız. Böylece sanal sunucu oluşturmuş oluruz. Vps hosting Türkiye de hizmet veren firmalar Avrupa' dan VPS hizmetlerini temin edebilmektedirler.

[URL="https://hostingdomainvps.com/linux-hosting"]linux web hosting[/URL]

Linux Vps
Böylece web siteleriniz için sanal sunucu oluşturulabilir. Bazı sanal sunucularda hazır kurulu paneller dikkatimizi çekmektedir. Bunlar da Cpanel (Linux vps) veya Pleskpanel hazır yüklü olarak gelebilmektedirler. Önemli olan burada panellerdeki VPS' i başlatıp durdurma veya reset işlemi gibi fonksiyonlarıyla beraber sistem formatlama, konsol erişimi, root şifresi(hostname) özelliklerine de sahip olursunuz. Ubuntu 12.04 kurulu olmasına OpenVZ sanallaştırma yapılmasına, günlük yedekleme, DDOS koruması, Reboot paneli, Hat-CPU-Ram grafikleri ve RDP(uzaktan erişim) gibi hizmetlerin vps hizmetleri içerisinde bulunmasına dikkat ediniz. VPS hizmetleri kurumlar için çok büyük önem arz etmektedir. Özellikle sistem güvenliği ve sistem kurulumları için güvenliği üst planda tutmak gerektiğini bir kez daha nicelemiş olalım.

[URL="https://hostingdomainvps.com/linux-hosting"]linux hosting
[/URL]

VPS Satın Al
Güzel Hosting firmamızdaki sunucularımızda istenildiği takdirde Avrupa lokasyonlu Linux VPS hizmetleri verilebilmektedir. Firmamızın web sitesinde VPS sunucuların özelliklerine bakabilirsiniz. VPS satın al paketlerini inceleyerek hizmeti satın alabilirsiniz.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Minecraft premium hesap , ucuz minecraft , Ucuz premium Tanitim 0 24 07-08-2019, Saat: 18:21
Son Yorum: Tanitim
  ssd hosting Laplace 0 21 06-08-2019, Saat: 18:56
Son Yorum: Laplace
  Balıkesir Web Hosting Laplace 0 22 06-08-2019, Saat: 18:51
Son Yorum: Laplace
  Tv hosting - ip kamera canlı yayın ve radyo hosting hizmetleri nullsix 0 58 17-07-2019, Saat: 18:21
Son Yorum: nullsix
  Çayırova ucuz pansiyon erkek, Dilovası erkek pansiyonu, gebze yurt erkek Tanitim 0 59 09-06-2019, Saat: 03:09
Son Yorum: Tanitim

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi